09 вересня 2019 р. на кафедрі медицини праці, психофізіології та медичної екології розпочався цикл ТУ «Організація і порядок надання спеціалізованої профпатологічної допомоги» (куратор циклу – завідувач кафедри, проф. Д. Варивончик). На циклі навчається 21 лікар, що працює в закладах охорони здоров’я м. Києва, Вінницької та Донецької обл.

Під час циклу слухачі ознайомлюються з основними організаційними змінами, які відбуваються у системі надання профпатологічної допомоги працюючому населенню під час реформування галузі охорони здоров’я; отримують нові знання з нових методів діагностики, лікування та профілактики професійних захворювань, що засновані на даних доказової медицини.

Слухачі відпрацьовують практичні навички з скринінгу, ранньої діагностики, експертного встановлення професійних та виробничо-зумовлених захворювань тощо.