Запрошуємо лікарів на цикл тематичного удосконалення «Сучасні методи діагностики та лікування пацієнтів із запальними захворюваннями кишечника», який буде проходити на кафедрі терапії (завідувач кафедри – професор Н. Швець) з 18.09.2019 по 02.10.2019 року.

Мета циклу – поглиблення теоретичних знань та практичної підготовки лікарів у світлі сучасних вимог з питань діагностики та лікування пацієнтів із запальними захворюваннями кишечника.

Тематичний курс включає вивчення питань етіопатогенезу запальних захворювань кишечника, ролі дисбіозу кишечника, сучасних аспектів діагностики та диференційної діагностики запальних захворювань кишечника. Будуть розглянуті також позакишкові прояви запальних захворювань кишечника, ускладнення, рання їх діагностика та методи лікування. Достатня увага приділяється персоніфікованій терапії пацієнтів із запальними захворюваннями кишечника.

Викладання основних розділів проводиться згідно чинних протоколів і стандартів діагностики, визначених наказами МОЗ України щодо надання медичної допомоги пацієнтам терапевтичного профілю.

Телефон для довідок: (044) 272-28-75

Електронна адреса: [email protected]

Адреса кафедри: м. Київ, вул. Рейтарська, 22, Київський міський клінічний ендокринологічний центр, кафедра терапії (корпус №4, 4-й поверх)

Проїзд: до станції метро «Золоті Ворота» або тролейбусами № 16, 18 до зупинки «Львівська площа».