Вчена рада НМАПО імені П. Л. Шупика, на своєму засіданні, яке відбулось 11 вересня 2019 року, з великою зацікавленістю заслухала актову промову «Профілактика і лікування цукрового діабету в Україні: внесок післядипломної медичної освіти», підготовлену чл.-кор. НАМН України професором Борисом Маньковським, професором Сергієм Риковим та професором Георгієм Козинцем.

Проблему профілактики та лікування цукрового діабету і його ускладнень розглянули з позиції діабетології, офтальмології та комбустіології і пластичної хірургії - а саме про методи лікування цукрового діабету, діабетичної ретинопатії та діабетичної стопи.

Пропонуємо до вашої уваги презентації всіх трьох доповідей.

Цукровий діабет – глобальна епідемія 21-го сторіччя (Член-кореспондент НАМН  України, професор Б.М.Маньковський)

Діабетична стопа. Методи лікування. (Професор Козинець Георгій Павлович Кафедра комбустіології та пластичної хірургії)

ПРОФІЛАКТИКА І ЛІКУВАННЯ ЦУКРОВОГО ДІАБЕТУ В УКРАЇНІ: внесок післядипломної медичної освіти на кафедрі офтальмології (Завідувач кафедри офтальмології, заслужений лікар України д.мед.н., професор Риков Сергій Олександрович)