10 вересня відбулося відкриття нового навчального року в Кардіоклубі та Клубі сімейного лікаря за участю співробітників кафедри кардіології.

На цю подію зібралися 130 лікарів з м. Києва та Київської області у стінах театру «Сузір‘я». Більше ніж на прем‘єру.

Запрошені лектори представили нові дані з Європейського конгресу кардіологів 2019: рекомендації з хронічного коронарного синдрому, діабету, дисліпідемії. Такі нагальні проблеми в практиці лікаря, які необхідно зрозуміти, як вирішувати у повсякденній роботі.

А потім була прем’єра вистави «Шаом», яку зіграли актори театру імені Івана Франка.

Лікарі висловили подяку завідувачу кафедри кардіології НМАПО імені  П.Л. Шупика  професору Марині Долженко за клопітку роботу в навчанні лікарів, за отримані знання та представлені актуальні новини в медицині.