24 вересня 2019 р. під головуванням д. мед. н. Г. Чуприни відбулось міжкафедральне засідання щодо попереднього розгляду дисертаційної роботи здобувача наукового ступеню кандидата медичних наук кафедри діабетології О. Степури на тему «Розповсюдженість і фактори ризику кардіальної автономної нейропатії у хворих на цукровий діабет», науковий керівник роботи чл.-кор. НАМН України, професор Б. Маньковський.

У засіданні взяли участь співробітники профільних кафедр: сімейної медицини, ендокринології, сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги, кафедри діабетології Інституту сімейної медицини НМАПО імені П.Л. Шупика, а також наукові співробітники Центру інноваційних медичних технологій НАН України, який є клінічною базою кафедри діабетології.

Попередній захист здобувача наукового ступеню кандидата медичних наук кафедри діабетології О. Степури пройшов успішно. Рецензентами роботи виступили: професор кафедри сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги О. Коваленко та доцент кафедри ендокринології О. Самсон.