02 жовтня відбулась конференція трудового колективу факультету підвищення кваліфікації викладачів (ПКВ).

На початку роботи конференції трудового колективу факультету ПКВ під головуванням професора Володимира Мішалова декан факультету Лариса Бабінцева поінформувала делегатів про юридичні підстави зборів на виконання певних пунктів Статуту Академії.

Перше питання порядку денного стосувалось довиборів до складу вченої ради факультету ПКВ представників із числа працівників факультету за поданням структурних підрозділів. Голова профбюро факультету Володимир Мішалов доповів про пропозицію кафедри клінічної лабораторної діагностики. Шляхом відкритого голосування рішення прийнято одноголосно.

По другому питанню слово було надано новому голові студентського самоврядування факультету Анастасії Васянович. Вона ознайомила присутніх з рішенням студентської ради факультету та представила кандидатів у члени вченої ради факультету від студентського самоврядування замість осіб, які завершили навчання в Академії. Запропоновані кандидатури також були затверджені одноголосно відкритим голосуванням.

Отже, ротація членів вченої ради факультету підвищення кваліфікації викладачів відбулась вчасно та відповідно до нормативно-правових документів НМАПО імені П. Л. Шупика.