На потребу реформування системи охорони здоров’я України, на кафедрі діабетології Інституту сімейної медицини НМАПО імені П. Л. Шупика вперше проведено новостворений цикл ТУ «Інсулінотерапія ЦД 1 та 2 типів у різних клінічних ситуаціях» в сучасному онлайн-оффлайн форматі.

Даний цикл створено під керівництвом чл.-кор., професора Бориса Маньковського з урахуванням забезпечення пацієнтів інсуліном, з акцентом на надання допомоги на рівні первинної медичної допомоги.

Очно-заочна форма циклу особливо цікава та зручна, семінарські та лекційні заняття проводились у  онлайн та оффлайн форматі. Практичні заняття, що включали клінічний розбір пацієнтів, ситуаційні задачі, обходи, проводились на клінічних базах кафедри.