Казахський національний медичний університет імені С.Д. Асфендіярова (КазНМУ), в межах щорічного святкування «Днів університету», запрошує всіх зацікавлених на Міжнародну науково-практичну конференцію «Педіатрія 21 століття: сучасні виклики та тенденції», яка відбудеться 5 - 6 грудня 2019 року.

Програма «Днів університету» включає:

5 грудня: відкриття та пленарне засідання під керівництвом міжнародних спікерів, визначних спеціалістів з педіатрії. Початок пленарної сесії Міжнародної науково-практичної конференції  «Здорова дитина - майбутнє нації».

6 грудня: Продовження конференції та круглих столів на наступні теми:

• «Інтеграція педіатричної науки, освіти та практики».
  • «Клінічна медицина: нові підходи в діагностиці та лікуванні. Сучасні міжнародні вказівки».
  • «Сучасна фармакотерапія в педіатрії».
  • «Проблеми стоматологічного здоров’я та щелепно-лицьові проблеми у дітей та підлітків у Казахстані».
  • «Сталий розвиток первинної медичної допомоги».

Матеріали конференції будуть опубліковані в журналі «Вісник КазНМУ». Також додаткову інформацію можна знайти за посиланням https://kaznmu.kz/press/kakrazmestit-statiu/.

Мови конференції: казахська, російська, англійська.

Витрати на проїзд покриває учасник.

Щоб зареєструватися, будь ласка, зверніться за адресою: [email protected] до 20 жовтня 2019 р.