Понеділок 21.10

• На кафедрі акушерства і гінекології №1 для акушерів-гінекологів, онкогінекологів, ендокринологів, репродуктологів, терапевтів пологових будинків, сімейних лікарів розпочинається цикл ТУ «Репродуктивна ендокринологія», який триватиме до 4 грудня 2019 р.
  • На кафедрі акушерства, гінекології та репродуктології для лікарів-анестезіологів розпочинається цикл ТУ «Регіонарна анестезія в акушерстві та гінекології», який триватиме до 4 листопада 2019 р.
  • На кафедрі офтальмології для лікарів лікувального профілю розпочинається цикл ТУ «Питання офтальмології», який триватиме до 28 жовтня 2019 р.
  • На кафедрі управління охороною здоров'я розпочинається виїзний очно-заочний з елементами дистанційного навчання цикл ТУ «Бізнес-планування в охороні здоров'я»(очна частина), який триватиме до 4 листопада 2019 р.
  • На кафедрі урології розпочинається цикл ТУ «Перкутанна хірургія верхніх сечових шляхів» (додатковий цикл), який триватиме до 4 листопада 2019 р.
  • На кафедрі фтизіатрії і пульмонології розпочинається цикл ТУ «Вибрані питання пульмонології», який триватиме до 25 жовтня 2019 р.
  • На кафедрі управління охороною здоров`я розпочинається виїзний очно-заочний з елементами дистанційного навчання цикл ПАЦ зі спеціальності «Організація і управління охороною здоров`я», який триватиме до 19 листопада 2019 р.
  • На кафедрі хірургії та трансплантології розпочинається ПАЦ зі спеціальності «Хірургія», який триватиме до 19 листопада 2019 р.
  • На кафедрі сімейної медицини розпочинається стажування для сімейних лікарів, які підтверджують звання лікар-спеціаліст, який триватиме до 19 листопада 2019 р.
  • На кафедрі інфекційних хвороб розпочинаються заняття у інтернів-суміжників, які триватиму до 25 жовтня 2019 р.
  • На кафедрі нейрохірургії розпочинаються заняття у інтернів-суміжників (Хірургія), які триватиму до 23 жовтня 2019 р.
  • На кафедрі фтизіатрії і пульмонології розпочинаються заняття у інтернів-суміжників, які триватиму до 24 жовтня 2019 р.

Вівторок 22.10

• На кафедрі комбустіології та пластичної хірургії розпочинається виїзний цикл ТУ «Сучасні методи лікування поширених та глибоких опіків», який триватиме до 20 листопада 2019 р.
  • На кафедрі акушерства, гінекології та перинатології розпочинається цикл ПАЦ зі спеціальності «Акушерство та гінекологія», який триватиме до 20 листопада 2019 р.

Середа 23.10

• На кафедрі діабетології розпочинається цикл ТУ «Серцево-судинні ускладнення у хворих на цукровий діабет», який триватиме до 21 листопада 2019 р.
  • На кафедрі педіатрії № 2 розпочинається цикл ПАЦ зі спеціальності «Загальна практика - сімейна медицина» (суміжники), який триватиме до 28 жовтня 2019 р.

Четвер 24.10

• Науково-практична конференція з міжнародною участю «Організаційні та клінічні питання сімейної медицини в Україні». Детальніше тут: https://www.facebook.com/events/2451649891730772/?active_tab=discussion
  • На кафедрі загальної, дитячої, судової психіатрії і наркології для лікарів-психіатрів, дитячих психіатрів, сімейних лікарів розпочинається цикл ТУ «Клініка невротичних, пов’язаних зі стресом та соматофорних розладів», який триватиме до 22 листопада 2019 р.
  • На кафедрі управління охороною здоров'я розпочинається виїзний очно-заочний з елементами дистанційного навчання цикл ТУ «Бізнес-планування в охороні здоров'я»(заочна частина), який триватиме до 30 жовтня 2019 р.
  • На кафедрі нейрохірургії розпочинаються заняття у інтернів (Хірургія), які триватиму до 28 жовтня 2019 р.
  • На кафедрі неонатології розпочинаються заняття у інтернів-суміжників (Педіатри), які триватиму до 28 жовтня 2019 р.

П’ятниця 25.10

• На кафедрі акушерства і гінекології №1 розпочинається цикл ПАЦ зі спеціальності «Акушерство та гінекологія», який триватиме до 25 листопада 2019 р.
  • На кафедрі дитячої анестезіології та інтенсивної терапії розпочинаються заняття у інтернів-суміжників (Педіатрія), які триватиму до 7 лиспопада 2019 р.