27 вересня 2019 року кафедрою медицини невідкладних станів НМАПО імені П. Л. Шупика в приміщені Академії проведено науково-практичну конференцію з міжнародною участю (Казахстан) «Актуальні питання медицини невідкладних станів».

Представлено 27 доповідей з актуальних питаних медицини невідкладних станів та екстреної медичної допомоги. В конференції взяли участь: перший проректор, член-кор. НАМН України, професор Ю.  Вдовиченко, директор Інституту сімейної медицини, професор О.  Шекера, провідні вчені Академії та України.

На конференції були присутні більше 300 лікарів різного профілю, лікарів-інтернів з різних регіонів України.

Проведено 2 майстер-класи з серцево-легеневої реанімації.

Розповсюджувались профільні журнали, підручники, навчальні посібники, газета «Ваше здоров’я».

В межах конференції проведено нараду завідувачів кафедр медицини невідкладних станів та медицини катастроф та нараду Правління ВГО «Асоціація швидкої, невідкладної медичної допомоги та медицини катастроф».