З 09 по 11 жовтня 2019 року в Івано-Франківську відбувся 18 з’їзд ортопедів-травматологів України. Учасниками з’їзду стали ортопеди-травматологи більше 10 країн світу (Україна, США, Великобританія, Німеччина, Франція, Польща, Португалія та ін).

Протягом триденного візиту було проведено лекції співробітників кафедри ортопедії і травматології №2 НМАПО імені П.Л. Шупика М. Анкіна «Особливості вибору ендопротеза при складному протезуванні колінного суглоба», Т. Петрика «Реконструкція застарілих нестабільних ушкоджень тазу», В. Ковальчука «Використання антологічної мікрофрагментованої жирової тканини у пацієнтів з білатеральним остеоартрозом колінних суглобів», В. Ладики «Оцінка результатів лікування перипротезних переломів стегнової кістки типу В2 і В3 при використанні різних засобів фіксації».

Також були представлені електронні стендові презентації від співробітників кафедри: М. Анкін, Л. Анкін, В. Бурлука, Т. Петрик «Хірургічна тактика лікування поєднаної травми тазового кільця і кісток кульшової западини»; М. Анкін, В. Ковальчук, М. Ковальчук, Т. Петрик «Використання аутологічної плазми-збагаченої-тромбоцитами з та без додавання гіалуронату натрію у пацієнтів із тендинопатіями надостного м’язу»; М. Анкін, Т. Петрик, О. Голомовзий «Артроскопічне лікування розривів задньої хрестоподібної зв’язки у пацієнтів з комбінованими ушкодженнями колінного суглоба».

Крім колективу кафедри з’їзд відвідали також 7 лікарів-інтернів, які не тільки прослухали цикл лекцій, але й відвідали інструкційні курси.