Шановні колеги, запрошуємо до участі в ХІ реєстровій науково-практичній конференції з міжнародною участю «Дні аритмології в Києві», яка відбудеться в Інституті серця МОЗ України 21 - 22 листопада 2019 року.

Співорганізаторами конференції є Інститут серця МОЗ України і Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика.

Основна мета конференції - ознайомити практичних лікарів-кардіологів, кардіохірургів, терапевтів, суміжних спеціалістів, лікарів-інтернів з новітніми досягненнями в діагностиці, інтервенційному та медикаментозному лікуванні аритмій серця. Традиційно конференція є однією з найважливіших подій року в Україні в галузі аритмології.

Участь у конференції безкоштовна, усі учасники отримають сертифікати. Наукова програма конференції додається.

З повагою,

Генеральний директор ДУ «Інститут серця МОЗ України», завідувач кафедри кардіохірургії, рентгенендоваскулярних і екстракорпоральних технологій НМАПО імені П.Л. Шупика член-кореспондент НАМН України професор Б. Тодуров

завідувач кафедри функціональної діагностики НМАПО імені П.Л. Шупика професор О.Жарінов