18 - 19 жовтня в м. Києві, в UBI Conference Center відбулася перша всеукраїнська конференція з питань алергії шкіри.

Мета цього заходу - активізувати міждисциплінарний підхід до ведення пацієнтів з алергією шкіри серед дерматологів та алергологів.

Було створено Українське товариство дослідження алергії шкіри (УТДАШ).

Захід викликав справжній інтерес у багатьох спеціалістів. Серед відвідувачів були не тільки дерматологи та алергологи, а також клінічні імунологи, біологи, педіатри та сімейні лікарі.

Від Академії в заході взяли участь і зробили доповіді завідувач кафедри дерматовенерології, професор О. Літус; професор кафедри клінічної, лабораторної імунології та алергології Ю. Бісюк; асистент кафедри дерматовенерології Б. Литвиненко.

Надалі планується зробити такі конференції регулярними і проводити їх раз на рік.