08 листопада 2019 року, напередодні Міжнародного дня науки, під егідою Національної академії наук України і Української федерації вчених за підтримки та участі Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, Міністерства освіти України, відбулась заключна частина урочистого нагородження переможців Міжнародної програми «Науковець року — 2019».

Серед нагороджених – молоді вчені Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, а саме: голова наукового товариства молодих вчених – Сабіна Аугунас; голова студентського самоврядування – Василь Колядінцев; аспірант кафедри сімейної медицини – Іванна Кузик; аспірант кафедри сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги – Наталя Гриб та аспірантка кафедри акушерства, гінекології і репродуктології – Вікторія Орлова.

Також присутнім було вручено: збірники «Наукова еліта України», почесні грамоти та ордена «Науковець року 2019». Окрім українських учених, нагороди було вручено представникам Польщі, Італії, Ізраїлю.