За результатами засідання вченої ради НМАПО імені П.Л. Шупика для слухачів Академії  відтепер доступні  майстер-класи  та тематичні школи.

Майстер-класи передбачені з вдосконалення майстерності із лікувально-діагностичної роботи, а також опанування окремих (конкретизованих) професійних компетентностей або їх практично спрямованих компонентів медико-управлінського, медико-правового, медико-економічного, медико-психологічного, біоетичного, медико-інформаційного (цифрового), медико-дидактичного (педагогічного) характеру.

Тривалість майстер-класів 1 та 2 дні або більше. Кількість учасників не нормована, але не може перевищувати 12 осіб.

Кафедри щокварталу інформуватимуть через сайт НМАПО імені П. Л. Шупика про тематику майстер-класів, дати проведення та тривалість заходів, вартість заходів, а також вид документу, який отримає лікар, із зазначеною кількістю балів.