1 жовтня 2019 р. у Києві відбувся міжнародний діабетологічний форум експертів. Він проходив під головуванням завідувача кафедри діабетології Інституту сімейної медицини НМАПО імені П. Л. Шупика чл.-кор. НАМН України професора Бориса Маньковського.

У  цьому Форумі також взяв участь відомий фахівець зі Сполучених Штатів Америки професор Джордж Грюнбергер, який був президентом Американської асоціації клінічних ендокринологів (найбільшої асоціації ендокринологів в світі), а також відомі фахівці – ендокринологи та кардіологи з нашої країни.

Форум зібрав лікарів в Києві, а також в дистанційному режимі за допомогою on-line трансляції в 9 містах України.

Професор Борис Маньковський виступив також з першою доповіддю. Були обговорені найновіші рекомендації стосовно лікування хворих на цукровий діабет 2-ого типу, які були прийняті декілька тижнів тому Європейською асоціацією кардіологів та Європейською асоціацією з вивчення цукрового діабету.

Під час Форуму відбулася дуже жвава дискусія, було задано чимало питань. Наступного року планується провести ще одне засідання такого Форуму.