13 листопада 2019 року в НМАПО імені П.Л. Шупика, з метою профілактики серцево-судинних захворювань у співробітників НМАПО  імені П. Л. Шупика, науково-педагогічними працівниками кафедри кардіології (завідувач кафедри професор М. Долженко) було проведено обстеження працівників Академії із застосуванням інструментальних методів діагностики (ЕКГ, ЕХО-КГ).

Всього було проконсультовано 48 чоловік, консультації проводили 5 співробітників кафедри кардіології – доктори та кандидати медичних наук.

Усім обстеженим були надані детальні рекомендації щодо подальшого обстеження та лікування.

Окрім того, планується проведення:

10.12.2019 року комплексного профілактичного огляду у лікаря загальної практики-сімейної медицини/терапевта (у тому числі з електрокардіографією) за адресою: вул. Дорогожицька, буд. 9 (кафедра професора Л. Матюхи);

11.12.2019 року рентгенологічного обстеження співробітників пересувною рентгенологічною установкою, що буде розташована на території Академії на вулиці Оранжерейна біля входу в лабораторний корпус.