5 листопада 2019 року кафедра мікробіології, вірусології та імунології НМУ імені О.О. Богомольця, яку уже 40 років поспіль очолює академік НАН та НАМН України професор В. Широбоков, відзначила своє сторіччя.

З нагоди 100-річного ювілею відбулася наукова конференція, яку її організатори присвятили висвітленню актуальних проблем розвитку мікробіології, вірусології та імунології.

У конференції взяли участь представники кафедри вірусології НМАПО імені П.Л. Шупика професор І. Дзюблик, доценти С. Соловйов, О. Обертинська, О. Трохименко.

В межах конференції професор І. Дзюблик виступила з актовою промовою на тему «Сучасна лабораторна діагностика респіраторних вірусних інфекцій: досягнення та перспективи».

Колектив кафедри вірусології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика щиро та сердечно вітає колектив дружньої кафедри зі славетним 100-річним ювілеєм.

Саме життя пов’язало кафедри. Багато випускників НМУ імені О.О. Богомольця медико-профілактичного профілю продовжили здобувати знання на кафедрі вірусології Академії та працюють на ниві охорони здоров’я України. Бажаємо колегам доброго здоров’я, щастя, подальших успіхів у повсякденній та творчій роботі, спрямованій на підготовку та виховання гідної науково-практичної зміни.