27 листопада у м. Харкові відбулась щорічна обласна науково-практична конференція з питань дитячої нефрології і урології. Цей захід проводився за участю кафедр педіатрії ХМАПО на базі обласної лікарні та дитячого нефрологічного відділення.

На конференції обговорювались актуальні питання для практики педіатра, що стосуються уронефрології: поширеність цих захворювань, сучасна діагностика, методи лікування та профілактика. Традиційно конференція збирає цілу низку фахівців. Зокрема НМАПО імені П.Л. Шупика була представлена зав. кафедри нефрології та НЗТ проф. Д. Івановим, який провів майстер-клас на тему  «Нове в дитячій нефрології».

Після конференції відбулась жвава дискусія фахівців, активний обмін думками та обговорення складних клінічних випадків. Такий формат професійного спілкування відображає зацікавленість фахівців у своїй праці та відданість професії.