28 грудня 2019 року у стінах Запорізького державного медичного університету відбулося чергове засідання  Клубу сімейного лікаря, терапевта та кардіолога під егідою НМАПО імені П.Л. Шупика.

Учасниками засідання стали лікарі різних спеціальностей: терапевти, педіатри, лікарі загальної практики сімейної медицини, викладачі кафедр ФПО ЗДМУ, ЗМАПО.
Для лікарів були проведені майстер–класи, розбори клінічних випадків, дискусійні обговорення за участю професора Марини Долженко, її колег – доцентів НМАПО  імені П.Л. Шупика Ірини Давидової, Людмили Юдіної, професора зі Львова Ольги Бондаренко, доцента кафедри внутрішніх хвороб №1 ЗДМУ Тетяни Богослав.

Основна тема заходу «Доказова медицина в клініці внутрішніх хвороб та сімейній медицині 2019», тому особливу зацікавленість слухачів викликали детальні обговорення змін в сучасних європейських рекомендаціях з кардіології, пульмонології, гастроентерології.

Усі учасники зустрічі  після закінчення отримали сертифікати відповідного зразка.