26 листопада 2019 р. у Великому залі Національної академії наук України відбулася церемонія нагородження відзнакою Міжнародної академії рейтингових технологій та соціології «Золота фортуна».

Міжнародна академія «Золота фортуна» широко займається соціологічними та соціально-психологічними дослідженнями, розповсюджує гідну традицію шанування заслуг видатних особистостей та організацій багатьох країн світу (Президія Академії об`єднує керуючі обличчя Національних та Королівських академій наук 30 країн світу).

Серед нагороджених у цьому році була професор кафедри фтизіатрії і пульмонології Інституту сімейної медицини НМАПО імені П. Л. Шупика Галина Гуменюк, яка отримала медаль «Народна шана українським науковцям 1918 - 2018».

Щиро вітаємо колегу та бажаємо нових успіхів.