19 грудня 2019 р. у місті Краматорську (Донецька область) відбулась конференція Обласного товариства неврологів, організована Донецьким національним медичним університетом та Департаментом охорони здоров’я Донецької обласної військово-цивільної адміністрації. На конференції були присутні лікарі загальної практики-сімейної медицини, лікарі-неврологи та лікарі-психіатри - близько 150 осіб.

Під час конференції виступив з доповіддю професор кафедри загальної, дитячої, судової психіатрії і наркології Інституту сімейної медицини НМАПО імені П. Л. Шупика, професор Віталій Омелянович на тему: «Сучасні підходи до діагностики та лікування когнітивних порушень інволюційного віку». У своїй доповіді він висвітлив особливості новітніх поглядів на деменції внаслідок нейродегенеративних захворювань, які відображені в Міжнародній класифікації хвороб 11 перегляду, діагностичні підходи та схеми лікування, викладені в клінічних настановах компанії Duodecim Medical Publications Ltd, впроваджених наказом МОЗ України № 1422 від 29 грудня 2016 р. і клінічних настановах Британського національного інституту здоров’я і догляду (NICE).

Доповідь добре була прийнята аудиторією та викликала живий інтерес у лікарів практичної ланки.