24 січня 2020 р. у м Тернопіль відбувся Перший Галицький хірургічний форум «Інноваційні технології в хірургії» з нагоди 100-річчя з Дня народження Юрія Теофіловича Коморовського.

Науково-педагогічні працівники кафедри хірургії і проктології Інституту сімейної медицини НМАПО імені П. Л. Шупика професор Я. Фелештинський, доцент В. Сміщук, к. мед. н. С. Свиридовський, аспіранти А. Штаєр та О. Марштупа взяли активну участь у даному заході.

Під головуванням професора Фелештинського відбулося засідання, на якому з двома доповідями: «Оптимальний вибір варіанту component separation при гігантських післяопераційних грижах та профілактика ускладнень» та «Особливості ТАРР при рецидивах пахвинної грижі після операції Ліхтенштейна» виступили представники кафедри хірургії і проктології. Під час форуму відбувалося широке обговорення актуальних питань сьогодення щодо впровадження інноваційних технологій в хірургічну практику.