Google search

 
 

24-27 травня у Афінах, Греція, відбувся VIII науково-практична конференція Міжнародної асоціації по вивченню аномально інвазивної плаценти (IS-PAS). Кафедра акушерства та гінекології №1 є членом цієї поважної міжнародної організації, яка займається питаннями розродження та профілактики ускладнень у вагітних з аномально інвазивною плацентою, за сучасної термінологією - Placenta Accreta Spectrum.

Завідувач кафедри, професор О. Голяновський та аспіранти Д. Федоренко та С. Фролов підготували презентацію щодо ефективності сучасних методів розродження вагітних з аномально інвазивною плацентою стадій 3b і 3c. Іноземні колеги високо оцінили досвід нашої кафедри з профілактики масивних акушерських кровотеч у найбільш складних випадках пророщення всіх шарів матки та прирощення до стінки сечового міхура.

 

Досвід застосування нашої методики профілактики гемораргічних ускладнень у разі складних акушерських випадків із залученням мультидисциплінарної команди фахівців (акушерів-гінекологів, судинних хірургів, урологів, анестезіологів, трансфузіологів) дає можливість суттєво знизити обʼєм крововтрати, попередити випадки тяжкого геморагічного шоку та ушкодження суміжних органів (сечового міхура, кишечника). Зарубіжні колеги високо оцінили інноваційні розробки кафедри акушерства та гінекології №1 нашого університету в тяжких умовах воєнного часу і планують подальшу співпрацю щодо проведення багатоцентрових рандомізованих досліджень із залучень клінічних баз нашої кафедри.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 75% - 2 Голосів
Корисність матеріалу: 75% - 2 Голосів
Доступність матеріалу: 75% - 2 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також