Google search

 
 

Вірус COVID-19 через глобальні масштаби поширення не лише змінив наш світ, але й поставив нас перед необхідністю терміново вирішувати цілий комплекс надзвичайно складних проблем, пов'язаних з безперервною післядипломною освітою. Саме тому під час глобального локдауну та карантину онлайн-конференції здобули абсолютно новий рівень значущості для професійного спілкування та обміну знаннями.

Завдяки сучасним цифровим сервісам спілкуватися з колегами можна фактично в режимі «живого діалогу». Проте все більша кількість конференцій прагне проводити свої заходи у «гібридному» режимі, що, безумовно, підвищує рівень сприйняття інформації учасниками. Кафедра анестезіології та інтенсивної терапії НУОЗ України імені П. Л. Шупика також використовує подібні форми навчання й активно бере участь у таких конференціях, організованих колегами.

30 вересня - 1 жовтня викладачі кафедри взяли участь у V Міжнародному симпозіумі «Нові горизонти анестезіології, інтенсивної терапії критичних станів та лікування болю», який відбувався у м. Дніпро в «гібридному» режимі. Організаторами форуму були: Дніпровський державний медичний університет (кафедра анестезіології та інтенсивної терапії), Європейське товариство анестезіології та інтенсивної терапії (ESAIC), Асоціація анестезіологів України та Асоціація анестезіологів Дніпропетровської області.

У симпозіумі взяло участь 3 співробітники кафедри. Завідувач кафедри професор Олег Лоскутов представив увазі учасників сучасні концепції проведення інгаляційної анестезії та ознайомив слухачів із новітньою наркозно-дихальною апаратурою, представивши їм власні відео-матеріали з операційної. Доповідь доцента Дмитра Дзюби була присвячена сучасним аспектам роботи анестезіолога в рентген-операційній, а доцент Максим Пилипенко ознайомив слухачів з перспективними методами анестезіологічного забезпечення тривалих планових нейрохірургічних втручань.

Як зазначив організатор конференції професор Юрій Кобиляцький, участь кафедри анестезіології та інтенсивної терапії НУОЗ України імені П. Л. Шупика була значущою для симпозіуму і подальша співпраця буде корисною для розвитку післядипломної освіти та підвищення професійного рівня анестезіологів та лікарів інтенсивної терапії в Україні.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 75% - 2 Голосів
Корисність матеріалу: 75% - 2 Голосів
Доступність матеріалу: 75% - 2 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також