Шановні колеги, кафедра онкології НУОЗ України імені П. Л. Шупика запрошує Вас на цикл тематичного удосконалення «Сучасні принципи діагностики та лікування пухлин грудної залози».

Дата проведення: 04.11.2024р. - 18.11.2024р.

Кількість балів БПР: 50 балів

Формат проведення: онлайн

Вартість участі – 3000 грн.

Цільова аудиторія: лікарі-онкологи клінічні, лікарі-хірурги-онкологи, лікарі-хірурги, лікарі-акушери-гінекологи, лікарі-гінекологи-онкологи, лікарі загальної практики - сімейні лікарі.

Мета циклу: удосконалення теоретичних знань та практичної підготовки, формування, оновлення, поглиблення ключових професійних компетентностей, а також отримання нових актуальних знань з  поглибленням рівня знань та умінь лікарів різних фахів, ознайомлення з новими досягненнями у галузі сучасної онкології та онкохірургії щодо діагностики та лікуванню хворих на рак грудної залози, необхідних для професійної діяльності слухачів відповідно до вимог системи якості підготовки кадрів для сфери охорони здоров'я, ознайомлення з новітніми досягненнями в галузі тощо.

Куратор циклу: Самусєва Анастасія Андріївна – асистент кафедри онкології.

Путівку можна придбати за адресою: м. Київ, вул. Дорогожицька 9, каб 10А. тел. (044) 205-49-37.

Адреса кафедри онкології: м. Київ, вул. Верховинна, 69, 1-й поліклінічний корпус, 5-й поверх, каб. 501-505;
Е-mail: [email protected]; тел. (044) 427-29-34