Кандидат медичних наук, доцент, доцент кафедри громадського здоров’я, епідеміології та екології. Захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю 14.02.01 - гігієна та професійна патологія на тему «Гігієнічна оцінка комплексного (аерогенного і перорального) навантаження хімічних канцерогенів на населення великого міста за критерієм ризику».

В НУОЗ України імені П. Л. Шупика працює з лютого 2018 р. на кафедрі громадського здоров’я на посаді старшого викладача, а з 01.07.2020 року на посаді доцента.

Член навчально-методичної комісії фармацевтичного та медико-профілактичного  факультету.

Автор і співавтор понад 80 наукових праць.

Сфера наукових інтересів: громадське здоров’я (public health), адвокаційна складова в системі громадського здоров’я України, екологічне здоров’я, гігієна.