ПЕРШЕГУБА Ярослав Володимирович

Кандидат медичних наук. Захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю 14.02.01 - гігієна та професійна патологія на тему «Гігієнічна оцінка комплексного (аерогенного і перорального) навантаження хімічних канцерогенів на населення великого міста за критерієм ризику».

В НМАПО імені П. Л. Шупика працює з лютого 2018 р. на кафедрі громадського здоров’я на посаді старшого викладача, а з 01.07.2020 року на посаді доцента.

Відповідальний за навчально-методичну роботу кафедри, член навчально-методичної комісії медико-профілактичного і фармацевтичного факультету.

Автор і співавтор понад 80 наукових праць.

Сфера наукових інтересів: громадське здоров’я (public health), екологічне здоров’я та адвокаційна складова в системі громадського здоров’я України, гігієнічний супровід спортивної діяльності, гігієна харчування, безпечність виробничого середовища та вплив канцерогенних факторів на здоров’я населення.