БРІШЕВАЦ Людмила Іванівна – асистент кафедри.

Працює на кафедрі з 1995 року.

Відповідає за лікувально-діагностичну роботу кафедри.

Виконує обов’язки куратора циклів.

Співвиконавець ініціативно-пошукової науково-дослідної роботи кафедри: «Роль генетичних та епігенетичних факторів у розвитку та перебігу спадкових та мультифакторних захворювань», 2019 – 2023 р.р.

У 1992 році закінчила Київський медичний інститут ім. акад. О. О. Богомольця за спеціальністю «Лікувальна справа». Після закінчення інституту з 1992-1994 рр. навчалась у клінічний ордінатурі з акушерства і гінекології  Українського державного медичного університету ім. акад. О. О. Богомольця. З травня 1995р. старший лаборант групи ЦНДЛ при кафедрі медичної генетики Київського інституту удосконалення лікарів. З лютого 1996р. по теперішній час працює асистентом кафедри.

Автор понад 20 публікацій, серед яких 2 навчальних посібника, 1 деклараційного патенту.

Має вищу кваліфікаційну категорію за фахом «Генетика медична».