Search

 

Шейко Лариса Павлівна – доцент кафедри, кандидат медичних наук (1998), доцент (2011). 

Працює на кафедрі з 1994 року. 

Відповідає за навчально-методичну  роботу кафедри. 

Співвиконавець ініціативно-пошукової науково-дослідної роботи кафедри: «Визначення генетичних основ ризику розвитку патологічних станів на різних етапах онтогенезу»,  2014-2018 р.р. 

Очолює Київський осередок ГО «Всеукраїнської асоціації спеціалістів з медичної та лабораторної генетики» 

 Закінчила у 1985 році Київський медичний інститут імені О.О. Богомольця за спеціальністю педіатрія. Після закінчення інституту з вересня 1985р. по березень 1988р. працювала виїзним лікарем Київської станції швидкої та невідкладної медичної допомоги. У березні 1988р. Київським міським відділом охорони здоров’я була переведена на посаду лікаря-генетика в медико-генетичне відділення УДСЛ  «ОХМАТДИТ», де працювала до грудня 1994 року.  У грудні 1994р. поступила до очної аспірантуру при кафедрі медичної генетики Київського державного  інституту удосконалення лікарів, яку закінчила успішно та захистила кандидатську дисертацію на  тему «Вроджені вади у дітей м. Києва та генетичний синдромологічний реєстр». З 1997р. асистент, а з 2006 року займає посаду доцента  кафедри медичної та лабораторної генетики Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика. В 2011 році отримала наукову ступінь доцента. 

Наукові інтереси: 

-        роль поліморфізму генів фолатного обміну та схильності до тромбофілії в прогнозуванні репродуктивних розладів;

-        роль клініко-генеалогічного аналізу при прогнозуванні  розвитку мультифакторної патології в родині;

-        сучасні методи діагностики та можливості терапії орфанних (рідкісних) хвороб, що найбільш часто зустрічаються в Україні (муковісцидоз, фенілкетонурія, тощо).