Асистент кафедри, доктор філософії.

2008 – 2014 рр. – навчався НМУ імені О.О. Богомольця за спеціальністю «Лікувальна справа».

2014 – 2016 рр. - Пройшов навчання в інтернатурі за спеціальністю «Психіатрія» на базі кафедри психіатрії, психотерапії та медичної психології НМАПО імені П.Л.Шупика.

2016 – 2018 рр. – навчання в клінічній ординатурі на тій самій кафедрі.

2018 – 2022 рр. – проходив навчання в очній денній аспірантурі на кафедрі психіатрії, психотерапії та медичної психології НУОЗ України імені П.Л.Шупика.

2023 р. – пройшов спеціалізацію за спеціальністю «Психотерапія».

2024 р. – захистив дисертацію на тему «Структурно – динамічні прояви саморуйнівної поведінки у хворих на психотичні розлади шизофренічного спектру» та здобув науковий ступінь доктора філософії.

З 2020 р. по теперішній час - асистент кафедри психіатрії, психотерапії та медичної психології НУОЗ України імені П.Л.Шупика.