Кандидат медичних наук, 1996, 21.03.96 - стоматологія

Доцент кафедри, з 2002

Львівський державний медичний інститут, 1978

Спеціальність «терапевтична стоматологія», 1978

З 1982 по 1984 рр. навчалася в клінічній ординатурі на кафедрі «Терапевтичної стоматології №2» Київського інституту удосконалення лікарів.

З 1984 по 1996 рр. працювала лікарем-стоматологом в медсанчастині 146 Міністерства охорони здоров’я СРСР.

З 1996 по 1997 рр. працювала на посаді асистента кафедри терапевтичної стоматології КМІУАНМ.

В 1997 р. обрана за  конкурсом на посаду асистента кафедри стоматології з курсом дитячої стоматології Київського інституту удосконалення лікарів.

У 2002 р. призначена на посаду доцента кафедри стоматології НМАПО ім. П. Л. Шупика, де працює по теперішній час.

Стаж роботи за спеціальністю 39 років, науково-педагогічний стаж 21 рік. Має вищу лікарську категорію за фахом «Стоматологія». Активно займається науковою роботою, автор 52 наукових праць, має авторські свідоцтва на винахід, патенти на корисну модель та раціоналізаторські пропозиції.

Неодноразово проходила стажування за кордоном – США, Німеччина, Швеція. Член Асоціації стоматологів України.

З 1990 по 1994 рр. навчалася в заочній аспірантурі на кафедрі терапевтичної стоматології №2 Київського інституту удосконалення лікарів.

«Клініка, діагностика та лікування захворювань тканин пародонту у жінок зі зниженою функцією гонад».

Науково-практична діяльність – терапевтична стоматологія: питання естетичної реставрації та усунення дисколоритів зубів, ендодонтичне лікування, захвоювання тканин пародонту.