доцент кафедри стоматології, к.м.н., лікар вищої категорії;

випускник факультету стоматології КМІ імені О.О. Богомольця (1973),

учень проф. М.Ф. Данилевського, проф. Ю.І. Бернадського, проф. С.І. Криштаба, проф. М.А. Кодоли;

член координаційної ради Асоціації Стоматологів України;

керівник комісії при координаційній раді АСУ по впровадженню лазерних технологій, фізіотерапії і традиційної народної медицини в практичну стоматологію;

член апробаційної ради спеціалізованої вченої ради Д 26.613.09 при НУОЗ України імені П.Л. Шупика.

член редакційної колегії журналу «Сучасна Стоматологія»;

Спеціалізація в питаннях терапевтичної стоматології, знеболення, ендодонтії, пародонтології, фізіотерапії, застосування ультразвуку, лазерних технологій, рефлексотерапії. Практикуючий спеціаліст з йоги.

Кандидат медичних наук з 1996 року, доцент

Назва кандидатської  дисертації  «Комплексное лечение больных пародонтозом с включением рефлексотерапии».

Наукова компетенція: Професійна та наукова компетенція в галузі знеболення, ендодонтії, лікування захворювань пародонту, лазерних технологій, фізіотерапії, застосування ультразвуку, рефлексотерапії, традиційних методів народної медицини, практикуючий спеціаліст з йоги

Післядипломне навчання, професійне вдосконалення та стажування в вузах, а також провідних клініках України, Польщі, Швейцарії, Фінляндії, Німеччини, Італії, Росії.

Більше 90 публікацій в стоматологічних виданнях, в тому числі автор:

7ми методичних рекомендацій для практичних лікарів:

• «Застосування акупунктури в стоматології». МОЗ України, Київ, 1980. - 19 с. (у співавт.)
  • «Рефлексотерапія в стоматології». - До.: Тов. «Знання» УРСР. - 1988. - 16 с. (у співавт.)
  • «Застосування лазерної рефлексотерапії в лікуванні стоматологічних захворювань». ЦНДІС, М., 1989. - 30 с. (у співавт.)
  • «Методичні рекомендації до вивчення розділу« Хвороби пародонту »: МОЗ України, Навчально-методичний кабінет КІУЛ, Донецький дмі, 1991. - 75 с. (у співавт.)
  • Методичні рекомендації до Вивчення розділу «Хвороби пародонту»: МОЗ України, Навчально-методичний кабінет КІУЛ, Донецький ДМІ, 1993. - 78 с. (у співавт.)
  • «Сучасна технологія місцевого знеболення в стоматології»: МОЗ України, КМАПО, Інститут Стоматології КМАПО, Київ, 2005. - 31 с.
  • «Лазери в стоматології»: МОЗ України, НУОЗ, Інститут Стоматології НУОЗ, Київ, 2009. - 56 с.

2 монографії:

«Рефлексотерапія в комплексному лікуванні хвороб пародонта». - К.: «Здоров'я», 1989, 125 с. (у співавт.);

«Застосування лазерних технологій у стоматологічній практиці». - Київ – Ніжин, Видавець Лисенко М.М., 2021, 123 с

7-ми практичних посібників:

• «Запальні захворювання щелепно-лицевої ділянки у хворих літнього і похилого віку». - До.: «Здоров'я», 1987, 103 с. (у співавт.);
  • «Нетрадиційні методи лікування в стоматології». - К.: «Здоров'я», 1995, с 3-193;
  • «Боротьба з перехресної інфекцією під час стоматологічного прийому». - К.: «Ін Юре», 2000., 68 с;
  • «Короткий путівник в здорове життя». - К.: Вид-во. ТОВ «Основа». - 2005. - 170 с.;
  • «Традиційна народна медицина і сучасна фізіотерапія в стоматологічній практиці». - К.: Вид-во Подолина, 2008. - 288 с.
  • Електронне практичний посібник «Сучасна технологія місцевого знеболення в стоматології». Рекомендовано до видання рішенням вченої ради НУОЗ, 2008.

«Сучасні аспекти профілактики, лікування та реабілітації у стоматології».- Практичний посібник – К., 2016.- 472с

навчально-методичного посібника:

• «Фотодинамічна терапія в практичній стоматології», Київ, 2012 39 с.

Автор автоматизованої системи відпустки лікувальних процедур «Доза С», нагородженої дипломом I ступеня та золотою медаллю ВДНГ України.

Автор численних лекцій і навчальних семінарів з актуальних питань застосування в стоматологічній практиці лазерних технологій, знеболення, фізіотерапії, рефлексотерапії, лікування та профілактики захворювань пародонту.

Брав участь в якості лектора в навчальних семінарах і науково-практичних конференціях АСУ - в м Києві, Полтаві, Євпаторії, Житомирі, Івано-Франківську, Рівному, Тернополі, Одесі, Севастополі, Донецьку, Харкові, Чернівцях, Білій Церкві, Вінниці, Львові, Ужгороді, Виноградові, Черкасах, Запоріжжі.

а також в Польщі, Білорусі, Киргизії, Росії.

автор науково-популярного видання «Українська наукова стоматологічна школа: історичні нариси».- Науково-популярне видання.- / За ред.: І.П. Мазур, О.В. Павленко, І.Л. Скрипник.- Кропивницький: Поліум, 2020. С 174-179.

Патенти:

Патент на корисну модель: «Спосіб оптимізації лікування карієсу зубів з використанням лазерних технологій» - №104493 від 10.02.2016. Бюлетень №3 Патент на корисну модель: «Спосіб лікування генералізованих захворювань пародонту» - №133310 від 25.03.2019. Бюлетень №6