Доктор наук з державного управління, професор, професор кафедри охорони здоров’я НУОЗ України імені П.Л. Шупика.
Доктор наук з державного управління (2016), професор (2021).
Відзначена нагрудними знаками МОН України «Відмінник освіти та науки» (2004 р.) та «Антон Макаренко» (2007 р.).
Освіта:
Закінчила Рівненський державний інститут культури(1999 р., кваліфікація – менеджер-економіст соціально-культурної сфери), Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» (2008 р. кваліфікація – магістр з менеджменту організацій) та Донецький державний університет управління(2020 р., кваліфікація – магістр з публічного управління та адміністрування).
З 2000 р. професійної діяльності у закладах вищої освіті обіймала посади: методиста, старшого викладача, доцента, професора, завідувача кафедри, проректора з навчально-виховної роботи.
Під керівництвом професора Дубич К.В.:
- підготовлено та успішно захищено 1 дисертаційне дослідження на здобуття наукового ступеня доктора наук з державного управління, 4 дисертаційні дослідження на здобуття наукового ступеня кандидата наук з державного управління.
Проходила наукове міжнародне стажування і виступала з лекціями у закордонних закладах вищої освіти: у Вищій школі міжнародного бізнесу ISM Словаччина в м. Пряшів (2019 р.), Академії Яна Длугоша в Ченстохові, Польща (2020). Пройшла курси англійської мови відповідно до Загальноєвропейської рекомендації з мовної освіти, який відповідає рівню В2 (2018 р.)
Дубич К.В. автором понад 250 друкованих наукових праць в вітчизняних та міжнародних фахових виданнях, в т.ч. в які включені до наукометричної бази Scopus, автором та співавтором 6 підручників і посібників та 9 монографій.
Коло наукових інтересів: роль публічного управління в удосконаленні системи соціального захисту населення, надання паліативної та хоспісної допомоги, забезпечення соціально-медичними послугами об’єднаних територіальних громад України. Сфера наукових і прикладних інтересів охоплює також проблематику національної та державної безпеки забезпечення зайнятості населення та попередження і профілактика інтелектуальної міграції, вдосконалення державної соціальної політики, зокрема в галузі освіти та охорони здоров'я України.