Президент України Володимир Зеленський відзначив державними винагородами та призначив державні стипендії видатним діячам охорони здоров’я.

Відповідні укази №478/2024 та №485/2024 розміщено на сайті Президента.

За значний особистий внесок у розвиток вітчизняної системи охорони здоров'я, надання кваліфікованої медичної допомоги і рятування життя людей в умовах воєнного стану, сумлінне виконання професійного обов’язку та з нагоди Дня медичних працівників

СВИСТУНОВУ Ігорю Ваніфатійовичу — професорові кафедри дерматовенерології, алергології, клінічної та лабораторної імунології Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика Міністерства охорони здоров’я України було присвоєно почесне звання «ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ».

МІНЦЕРУ Озару Петровичу – 1940 року народження, доктору медичних наук, професору, заслуженому діячеві науки і техніки України, Завідувачу кафедри фундаментальних дисциплін та інформатики Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика було призначено довічну державну стипендію.

КАЛЮЖНІЙ Лідії Денисівні – 1939 року народження, доктору медичних наук, професору, заслуженому діячеві науки і техніки України, професорові кафедри дерматовенерології, алергології, клінічної та лабораторної імунології Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика було призначено дворічну державну стипендію.

ЧЕРНИШОВІЙ Людмилі Іванівні – 1941 року народження, доктору медичних наук, професору, заслуженому лікарю України, професорові кафедри педіатрії, дитячих інфекційних хвороб, імунології та алергології Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика було призначено дворічну державну стипендію.

Щиро вітаємо колег! Бажаємо міцного здоров’я, довгих років життя та нових досягнень!

Корисність матеріалу: 81.33% - 3 Голосів