Google search

Кардинальні зміни щодо діяльності МСЕК та впровадження системи оцінювання повсякденного функціонування особи відповідними експертними командами з оцінювання повсякденного функціонування особи, які працюватимуть на базі закладів охорони здоров’я. До цієї роботи залучатимуть широкі кола лікарів різних фахів, що вимагає ознайомлення і вивчення нової системи лікарями усіх спеціальностей. Передбачається оновлення процесу отримання статусу інвалідності — без потреби у рішеннях ЛКК, справи та направлення подаватимуться в електронній системі до лікарень, на базі яких працюватимуть експертні команди з оцінювання. Реформування системи ЛКК для визначення інвалідності у дітей на даному етапі не передбачається.

Пропонуємо для перегляду запис зустрічі з керівництвом Міністерства охорони здоров'я України та експертами щодо реформи МСЕК та впровадження оцінювання повсякденного функціонування, яке готується до впровадження з 1 січня 2025 року.

Посилання на запис зустрічі: https://www.youtube.com/live/ZzEciaRp4t8

Посилання на презентацію "Реформа МСЕК та впровадження оцінювання повсякденного функціонування" https://bit.ly/415eKDT

Основні документи, які на сьогодні вже прийнято Урядом і МОЗ України:

- Постанова КМУ від 15.11.2024 №1338 «Деякі питання запровадження оцінювання повсякденного функціонування особи». Посилання на Постанову

- Наказ МОЗ України від 20 листопада 2024 № 1946 «Про затвердження Переліку рекомендованих інструментів оцінювання функціонування, обмежень життєдіяльності та здоров’я особи». Посилання на Наказ

Кафедри НУОЗ України імені П.Л. Шупика  активно готуються до проведення підготовки спеціалістів за різними спеціальностями основам системи оцінювання повсякденного функціонування особи.

Слідкуйте за новинами та оголошеннями на сайті та соціальних мережах.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також