Google search

Міністерство охорони здоров’я України за підтримки Всесвітньої організації охорони здоров’я провели у Києві та Львові серію семінарів на підтримку міжнародного медичного партнерства. Нагадаємо, що захід відбувся у рамках розвитку ініціативи першої леді України Олени Зеленської, започаткованої восени 2023 року.

Заходи відбулися в офлайн та онлайн форматах. У тренінгах взяли участь провідні експерти зі штаб-квартири та регіонального офісу ВООЗ, а також близько 70 представників медичних та освітніх закладів із різних областей України, зокрема й троє колег з французьких партнерських лікарень.

Під час семінарів учасники працювали над розробкою покрокових планів розвитку міжнародного партнерства, створенням стратегій комунікації, а також презентували успішні кейси співпраці зі своїми іноземними партнерами.

Тренінги проходили з урахуванням Візії міжнародного медичного партнерства, презентованої напередодні Міністерством охорони здоровʼя за підтримки Всесвітньою організацією охорони здоров’я. Це стало фундаментом для створення дієвого плану розвитку партнерств між українськими та іноземними медичними закладами й освітніми установами. Така модель співпраці базується на підході «твінінг-партнерства», який використовується у багатьох країнах для покращення якості медичних послуг й освіти.

Зазначимо, що захід є практичною реалізацією підтримки міжнародного партнерства у сфері охорони здоров’я та медичної освіти. Тренінги відбулися за фінансової підтримки Європейського Союзу та уряду Нідерландів.

Довідка: розвиток міжнародного медичного партнерства — ініціатива першої леді України Олени Зеленської, започаткована під час третього Саміту перших леді та джентльменів у Києві 6 вересня 2023 року. Завдяки розвитку міжнародного медичного партнерства українські медики мають змогу обмінюватися досвідом із закордонними колегами, а медична сфера — покращуватися на всіх рівнях. На сьогодні між українськими та іноземними закладами укладено 57 медичних партнерств. 

За матеріалами сайту: moz.gov.ua

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також