Google search

Впровадження сучасних технологій в медичну практику є важливим елементом Стратегії розвитку системи охорони здоров’я до 2030 року, який ми вже реалізуємо у конкретних проєктах.

Один з них — навчання робот-асистованій хірургії da Vinci, яка є передовою в сучасній інноваційній хірургії, адже надає лікарям можливість виконувати малоінвазійні операції за допомогою вдосконалениx iнстpyментiв та 3D зображення високої чіткості y важко доступних xipypгiчниx дiлянкаx.

«Нині таке навчання можна пройти на базі Кафедри ендоскопічної та роботизованої загальної і метаболічної хірургії Національного університету охорони здоров'я України імені П.Л. Шупика», – пише Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко на своїй сторінці Facebook .

Він підкреслив, що фахівці НУОЗ України імені П.Л. Шупика мають змогу не лише вивчати методологію роботичних втручань, але й детально аналізувати реальні операції, виконані за допомогою системи da Vinci.

Торік 35 слухачів вже опанували теорію та практику на унікальному симуляторі da Vinci Skills Simulator. Виконано понад 145 робот-асистованих операцій, серед яких урологічні, колопроктологічні та баріатричні втручання.

Завдяки впровадженню сучасних технологій, таких як Da Vinci, лікарі отримують потужні інструменти для більш ефективної роботи. Це не лише підвищує стандарти хірургії, але й формує більш прогресивне майбутнє медицини.

«Інновації в медичній освіті сьогодні — якісніша медицина в Україні завтра.

Працюємо!», – додав Віктор Ляшко.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також