За результатами підрахунку голосів виборців на виборах ректора НУОЗ України імені П. Л. Шупика, що відбулися 21 вересня 2023 р., на посаду ректора обрано академіка НАМН України професора В’ячеслава Камінського, завідувача кафедри акушерства, гінекології і репродуктології нашого закладу.

У виборах ректора взяли участь: професор Ольга Горбатюк, за яку віддали свої голоси 37 виборців (5,15%), професор Дмитро Іванов – 43 виборці (5,98%) та академік НАМН України професор В’ячеслав Камінський – 507 виборців (70,51%) від загальної кількості осіб, які мали право брати участь у виборах ректора – 719.

Колектив вітає В’ячеслава Володимировича з перемогою на виборах та бажає успішної реалізації його передвиборчої програми з подальшого розвитку Університету.

Відповідно до частини третьої статті 4 Закону України «Про вищу освіту» очікуємо на укладання контракту засновником – Міністерством охорони здоров’я України з обраним ректором.