За роки самовідданої роботи, спрямованої на захист життя та здоров’я дітей Київщини, лікарня стала потужним клінічним, науковим та освітнім центром, що співпрацює не лише  Національним університетом охорони здоров’я імені П.Л. Шупика, але й низкою інших науково-практичних закладів, які  стоять на сторожі здоров’я мешканців Києва та Київської області.

Колектив КОДЛ сповідує високі стандарти управління та культури якості, які не просто відповідають кращим практикам, але й ефективно впроваджуються у поточній діяльності, комунікації зі споживачами медичних послуг, доброзичливості до кожного відвідувача – дитини, підлітка чи їхніх батьків, відкритості до нового досвіду, готовності і надалі підвищувати свій професійний рівень, беручи участь у міжнародних проєктах.

Бажаємо колективу Київської обласної дитячої лікарні подальших здобутків і нових звершень, миру та підтримки колег, міцного здоров’я та задоволення від роботи!