Відповідно до наказів Національного університету охорони здоров`я України імені П.Л. Шупика «Про проведення конкурсів» від 23.01.2024 №298 та від 26.02.2024 №361, 14.03.2024 відбулися засідання конкурсних комісій для проведення конкурсу на зайняття посади директора Відокремленого підрозділу «Стоматологічний практично-навчальний медичний центр Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика» та посади директора Відокремленого підрозділу «Клініка репродуктивних технологій Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика».

Засідання конкурсних комісій відбулося під головуванням професора, проректора з науково-педагогічної, лікувальної роботи та діяльності університетських клінік Раїси Моісеєнко. До складу комісій ввійшли представники громадських організацій: голова правління Союзу споживачів медичних послуг, лікарських засобів та виробів медичного призначення В. Онищенко, президент Всеукраїнської Ради захисту прав та безпеки пацієнтів В. Сердюк, виконавчий директор ГО «Українська ліга розвитку паліативної та хоспісної допомоги» В. Томаш, член Президії Громадської організації «Асоціація акушерів-гінекологів України» В. Лакатош.

За результатами заслуховування конкурсних пропозицій і проведених співбесід, шляхом голосування визначили переможців конкурсів: Крутя Анатолія Григоровича – на зайняття посади директора Відокремленого підрозділу «Стоматологічний практично-навчальний медичний центр Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика», Камінського Анатолія В`ячеславовича – на зайняття посади директора Відокремленого підрозділу «Клініка репродуктивних технологій Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика», а також прийняли рішення про внесення подання ректору НУОЗ України імені П.Л. Шупика про призначення переможців конкурсів на відповідні посади.

Переглянути "Результати конкурсу на зайняття посади директора Відокремленого підрозділу «Стоматологічний практично-навчальний медичний центр Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика»"

Переглянути "Результати конкурсу на зайняття посади директора Відокремленого підрозділу «Клініка репродуктивних технологій Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика»"

Актуальність матеріалу: 20.2% - 5 Голосів
Корисність матеріалу: 17.25% - 4 Голосів