З нагоди Міжнародного жіночого Дня - 8 Березня та багаторічну сумлінну працю нагороджені пам'ятним знаком «Відзнака НУОЗ України імені   П. Л. Шупика»

- ЛАВРИК Наталія Семенівна, доцент кафедри офтальмології,

- ЧУХРАЙ Тетяна Григорівна, доцент кафедри дитячої анестезіології та інтенсивної терапії.

Оголошена подяка:

- ВАШУЛЕНКО Оксані Вікторівні, помічнику ректора,

- ГНАТЮК Наталії Григорівні, заступнику головного бухгалтера,

- ВВЕДЕНСЬКІЙ Олені Вікторівні, провідному фахівцю канцелярії та архіву,

- ДОРОЩЕНКО Любові Володимирівні, провідному фахівцю навчально-методичного відділу,

- ЖУК Світлані Іванівні, завідувачу кафедри акушерства, гінекології та медицини плода,

- МИХАЙЛЕНКО Лорені Анатоліївні, асистенту кафедри іноземних мов,

- ОВЧАРЕНКО Олександрі Миколаївні, старшому лаборанту кафедри ортопедичної стоматології,

- РОТОВІЙ Світлані Володимирівні, доценту кафедри нефрології та нирковозамісної терапії,

- СВИСТІЛЬНИК Вікторії Олександрівні, доценту кафедри дитячої неврології та медико-соціальної реабілітації,

- ТОЛСТИХ Ользі Іванівні, старшому викладачу кафедри паліативної та хоспісної медицини,

- ТРОХИМЕНКО Олені Петрівні, доценту кафедри вірусології.

За поданням профспілкового комітету Первинної профспілкової організації Національного університету охорони здоров'я України імені П.Л.Шупика, Президією Київської міської профспілки працівників охорони з нагоди Міжнародного жіночого дня Восьмого березня відзначені:
1. Андрущенко Людмила Калістратівна - сторож господарського відділу.
2. Горелік Валерія Володимирівна -  доцент кафедри дитячої хірургії.
3. Квасова Світлана Володимирівна - провідний бухгалтер.
4. Косик Валентина Олексіївна - старший інспектор деканату терапевтичного факультету.
5. Малишева Ірина Володимирівна - лікар акушер-гінеколог клініки репродуктивних технологій.
6. Могелат Наталія Миколаївна - провідний юрист-консульт юридичного відділу.
7. Омельяненко Ольга Анатоліївна - доцент кафедри ортопедичної стоматології.
8. Присяжна Наталія Романівна - доцент кафедри хірургії та трансплантології.
9. Салига Антонина Миколаївна - начальник планово-фінансового відділу.
10. Чижевська Єлизавета Григорівна - старший інспектор навчально-методичного відділу.

Доступність матеріалу: 49.5% - 2 Голосів