1 вересня 2022 року відбулося відкриття центрального входу адміністративного корпусу НУОЗ України імені П.Л. Шупика.

Центральний вхід було пошкоджено 1 березня 2022 року під час ракетного удару по телевежі. За рахунок власних коштів Університету було відремонтовано центральний вхід.

У заході взяли участь в.о. ректора член-кореспондент НАМН України професор Ю.П. Вдовиченко, проректори: член-кореспондент НАМН України професор О.К. Толстанов, професор Н.О. Савичук, професор Р.О. Моісеєнко, Ю.О. Сохань, голова профкому професор В.І. Бугро, головний бухгалтер С.П. Шендрик, учений секретар професор В.В. Горачук, начальник відділу кадрів Д.Д. Бригинець, начальник навчально-методичного відділу доцент О.М. Вернер, начальник юридичного відділу Т.І. Вознюк, завідувач кафедри інформатики, інформаційних технологій і трансдисциплінарного навчання професор О.П. Мінцер.

Не зважаючи на те, що в країні продовжується війна, наш Університет розпочинає повноцінну роботу.

Запрошуємо вас на навчання в аспірантуру, магістратуру та інтернатуру. Також в системі електронної реєстрації вже доступні путівки на навчальні курси з тематичного удосконалення, стажування та спеціалізації.

Бажаємо вам гарного навчального року та мирного неба!

Актуальність матеріалу: 29.17% - 6 Голосів
Корисність матеріалу: 30.17% - 6 Голосів