Колектив кафедри хірургії та судинної хірургії НМАПО імені П.Л. Шупика (зав. каф. – проф. С. Саволюк) отримав подяку від адміністрації КНП «Дунайська обласна лікарня» Одеської обласної ради.

Асистент кафедри, к. мед. н. В. Горбовець в липні 2019 року провів триденний, практично-орієнтований, майстер-клас, під час якого було проконсультовано 40 пацієнтів на варикозну хворобу вен нижніх кінцівок та її ускладнення і провів 15 малоінвазивних оперативних втручань із застосуванням авторської методики (метод ендовенозного електрозварювання) разом з співробітниками відділення екстреної та малоінвазивної хірургії КНП «Дунайська обласна лікарня» Одеської обласної ради, що в м. Ізмаїлі.

Проведення майстер-класу, жвава дискусія та обговорення сприяють популяризації наукових та практичних досягнень колективу кафедри, оскільки викликають зацікавленість та мотивацію щодо подальшого продовження навчання на кафедрі.

Подібний формат співпраці кафедри хірургії та судинної хірургії з лікувальними установами нашої держави є цікавим, корисним та перспективним з позиції подальшої співпраці, в тому числі для виконання навчально-виробничого плану з підготовки слухачів на програмних циклах тематичного удосконалення кафедри, особливо в нових умовах безперервного професійного розвитку.