У вересні 2019 року члени Ради молодих вчених НМАПО імені П. Л. Шупика, провели перше засідання у новому навчальному році.

На засіданні Ради обговорені наступні питання: організація та проведення наукових конференцій молодих учених у 2020 році: Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Young Science 2.0» - 19 лютого 2020 року та науково-практична конференція з міжнародною участю «Young Science 2.0» - 27 березня 2020 р., в конференціях візьмуть участь відомі спікери із зарубіжних країн.

Обговорювались питання покращення навчання аспірантів на кафедрах Академії за допомогою анонімного опитування. Підготовка пропозицій щодо створення умов для залучення молодих вчених до наукової роботи, стимулювання професійної діяльності молодих вчених, сприяння підвищенню їх професійного рівня і реалізації їх творчої та професійної активності.

Обговорювались питання щодо інформаційної діяльності Ради через сторінки у соціальних мережах та на офіційному сайті НМАПО імені П. Л. Шупика. Найближчим часом ви зможете детально ознайомитись з діяльністю Наукового товариства молодих вчених (НТМВ) та дізнаватись про усі події, які відбуваються у нашому житті.

Також обговорювались актуальні теми «Школи молодого науковця» у 2019 та 2020 роках, були сформовані теми подальших семінарів, а також забезпечення консультативної підтримки молодих вчених щодо здійснення наукової діяльності, співробітництво з іноземними замовниками наукової продукції тощо.

Обговорювались питання щодо встановлення та підтримки професійних контактів з науковими та молодіжними організаціями закладів вищої освіти та наукових установ, а також закордонними колегами.

Долучайтесь до наукового товариства молодих вчених, ми усім раді та чекаємо на нові знайомства!