У межах міжінституціональної взаємодії, наприкінці вересня, завідувач кафедри педагогіки, психології, медичного та фармацевтичного права професор Володимир Краснов провів тренінг-практикум «Інновації у навчальному процесі: навички професій майбутнього» для студентів Київського національного університету (КНУ) імені Тараса Шевченка. Протягом трьох годин, разом із працівниками україно-китайського інноваційного центру КНУ імені Тараса Шевченка, студенти розвивали навики налагодження ефективних комунікацій.

Упродовж тренінгу-практикуму студенти працювали з реальними кейсами, укладеними відповідно до створених і протестованих в Ізраїлі методик «Circles and lines». Учасники практичного заняття навчалися ґрунтовно та зважено підходити до роботи в команді, тренувалися оптимально розподіляти відповідальність при виконанні командних проектів, що в сучасному навчальному процесі вищої школи за кордоном застосовуються якнайчастіше. Через командну роботу на тренінгу відпрацьовували підходи з розвитку так званих «навиків майбутнього», серед яких найважливішими є саме комунікаційні навики.

Подібні компетентності дають можливість молодим фахівцям залишатися конкурентоспроможними на сучасному ринку праці, в тому числі під час активного запровадження інноваційних змін у царині вищої освіти.