19 - 20 вересня в місті Одесі відбулася науково-практична конференція з міжнародною участю «Сучасні можливості променевої візуалізації», яку  організували НМАПО імені П. Л. Шупика, ХМАПО, Всеукраїнська асоціація рентгенологів, Українська асоціація фахівців ультразвукової діагностики. Учасниками стали спеціалісти з України, США, Нідерландів, Молдови.

Академію в організаційному комітеті конференції представляли науково-педагогічні працівники кафедри ядерної медицини, радіаційної онкології та радіаційної безпеки: завідувач кафедри професор Олег Щербіна та старший викладач кафедри к.т.н. Юрій Коваленко. Конференцію відкрила президент Всеукраїнської асоціації рентгенологів України професор Олена Шармазанова.

Під головуванням професора Олега Щербіни відбулись пленарні засідання першого дня роботи, де заслухано доповіді про новітні технології променевої візуалізації, роль мультимодальних зображень у клінічній практиці, роль штучного інтелекту в променевій діагностиці.

Особливістю цьогорічного зібрання стало запрошення з лекціями професора Bijan Bijan (США), які викликали значний інтерес аудиторії.

З великою цікавістю присутні заслухали доповіді науково-педагогічних працівників кафедри ядерної медицини, радіаційної онкології та радіаційної безпеки к.т.н. Юрія Коваленка та к.мед.н. Юлії Северин.

Уже традиційно конференція завершилася трьома майстер-класами, на яких учасники мали можливість поглибити свої знання в різних розділах радіології, та прийняттям резолюції.