10 - 11  жовтня 2019 року на базі клінічної лікарні Феофанія було проведено Науково-практичну конференцію з міжнародною участю «Feofaniya. Neurointensive».

В заході взяв участь к.мед.н., асистент кафедри неврології №1 НМАПО імені П.Л. Шупика Геннадій Пасічник, із доповіддю «Лікування інсульту. Як це робимо ми». Тема надзвичайно актуальна і болюча, щорічно в Україні відмічають близько 100 тисяч випадків гострого інсульту. У більшості пацієнтів виникають такі неврологічні порушення, що перешкоджають нормальній життєдіяльності і є величезною медико-соціальною проблемою для країни. Тому так важливо, щоб лікарі на місцях знали і вміли надати адекватну вчасну допомогу такому пацієнту. Доповідь була насичена і жива. Слухачі активно брали участь в обговоренні цієї актуальної теми, задавали питання. Кожен почув для себе щось нове і потрібне в щоденній практичній діяльності.

В заході також брала участь аспірант кафедри Наталія Михайловська, з доповіддю «Невідкладні стани при рухових розладах». Доповідь була інформативною та  цікавою слухачам, виникали запитання, на які лектор обґрунтовано і вичерпно відповіла, слухачі залишилися вдячні за надані практичні рекомендації.