25 - 26  жовтня 2019 року відбулася значна подія в стоматологічному світі - X Конгрес та III з’їзд   ГО «Асоціації ортодонтів України» (президент асоціації – заслужений лікар України,  завідувачка кафедри ортодонтії НМАПО імені П. Л. Шупика професор Мирослава Дрогомирецька),  чергова  яскрава сторінка в професійному розвитку ортодонтичної спільноти України.

Привітати учасників форуму мали честь науково-педагогічні працівники НМАПО імені П. Л, Шупика -  проректор з наукової роботи професор Наталія Савичук, директор Інституту стоматології професор Олена Дорошенко, завідувачка кафедри терапевтичної стоматології, президент ГО «Асоціація лікарів-пародонтологів України» професор Галина Білоклицька та завідувачка кафедри стоматології дитячого віку доцент Ірина Трубка.

Протягом останнього тривалого часу асоціацію очолювала  професор Мирослава Дрогомирецька. Завдяки її енергії, досвіду, невгамовному серцю професіонала і організатора з великої літери розвиток  ортодонтії в Україні набув бурхливого характеру, а сама ортодонтія сьогодні  відповідає найсучаснішим світовим практикам. Учасники  форуму щиро подякували  очільниці асоціації за ту титанічну роботу, яка об‘єднала усіх ортодонтів як України, так і зарубіжжя,  надихала на нові здобутки і розробки. І сьогодні АОУ - потужна і прогресивна громадська організація професіоналів.

На з’їзді відбулося обрання нового президента асоціації. За одноголосної підтримки делегатів з’їзду новим президентом обрана заслужений лікар України, завідувачка кафедри ортодонтії Української медичної стоматологічної академії професор Любов Смаглюк, яка висловила слова  щирої вдячності всім членам Координаційної  ради, правління і  кожному члену АОУ за ту довіру, яку отримала, ставши III Президентом Асоціації ортодонтів України.

Щиро сподіваємося, що зусилля, прикладені до організації і розвитку асоціації за 20 років її існування, здобутки на міжнародному рівні будуть підґрунтям для подальшої роботи.  Під гаслом: «Пам‘ятаємо і шануємо нашу історію української ортодонтичної школи» ми і в подальшому - «вчимося, працюємо задля підтримки високого престижу професії ортодонта у суспільстві».