Наприкінці жовтня 2019 р. у Варшаві (Польща) відбулася  7 Міжнародна науково-практична конференція NEONATUS 2019.  На конференції були присутні неонатологи з багатьох країн світу та майже 50 неонатологів з України, участь для яких була безкоштовна.

На конференції були висвітлені питання УЗ-діагностики патології легень, сепсису новонароджених, профілактики БЛД і НЕК, діагностики серцево-судинних порушень та лікування шоку, фармакології новонароджених.

В конференції взяла участь доцент кафедри неонатології НМАПО імені П. Л. Шупика Тетяна Кончаковська. Вона ознайомила співробітників кафедри неонатології з новими напрямками розвитку неонатології, доповіла про новітні перинатальні технології, що можливо впроваджувати в нашій системі охорони здоров`я. Нову інформацію з цікавістю слухали лікарі-інтерни та слухачі циклу тематичного удосконалення, які проходять навчання на кафедрі неонатології.