31 жовтня 2019 р. співробітники кафедри сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги Інституту сімейної медицини Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика спільно із Асоціацією сімейних лікарів м. Києва та Асоціацією сімейних лікарів Київської області взяли участь у роботі семінару «Школа безперервного навчання сімейних лікарів».

Відкрила семінар доцент кафедри Л. Матвієць, яка привітала присутніх із початком заходу та оголосила порядок денний.

Доцент кафедри сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги Л. Клименко представила доповідь «Базова антиангінальна терапія в розрізі європейських рекомендацій 2019 року», в якій були висвітлені найновіші рекомендації щодо лікування хронічного коронарного синдрому. Доцент кафедри Т. Веселова презентувала доповідь на тему «ЖКТ у дорослих та дітей».

Доцент кафедри сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги Титова провела майстер-клас «Підходи до лікування хворих із загостренням хронічного бронхіту».

У заході активну участь взяли представники інституту післядипломної освіти НМУ імені О. О. Богомольця доцент кафедри хірургії, анестезіології та інтенсивної терапії С. Онищенко, який представив презентацію «Метаболічний синдром. Мультидисциплінарний підхід» та професор кафедри педіатрії Ю. Марушко з доповіддю на тему «Особливості діагностики пневмонії у дітей».

Протягом семінару було заслухано звіти керівників ЦПМСД м. Києва, а також надано слово члену правління УАСМ А. Кисельову.